Сковорідка Tefal Emotion E3000704 30 см нержавіюча сталь
Фото 5 |
Tefal Emotion E3000704 |
|
Індикатор Thermo-Spot стає повністю червоним, коли посуд досягає ідеальної температури для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Tefal Emotion E3000704
Ціни на Tefal Emotion E3000704 |
---|---|---|---|---|
Tefal Emotion E3000104 18 см хром | від 105 zł | 2 пропозиції | ||
Tefal Emotion E3000404 24 см нержавіюча сталь | від 119 zł | 2 пропозиції | ||
Tefal Emotion E3000604 28 см нержавіюча сталь | від 139 zł | 2 пропозиції | ||
Tefal Emotion E3000704 30 см нержавіюча сталь | від 196 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →