Сковорідка Tefal Cook Eat B9220604 28 см
Фото 5 |
Tefal Cook Eat B9220604 |
|
Індикатор нагріву стає яскраво-червоним, коли сковорода досягає температури, ідеальної для смаження.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Cook Eat B9220604 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia TEFAL Cook Eat B9220604 28 cm | 130 zł |
Patelnia TEFAL Cook Eat B9220604 28 cm | 130 zł |
Модификації Tefal Cook Eat B9220604
Ціни на Tefal Cook Eat B9220604 |
---|---|---|---|---|
Tefal Cook Eat B9220204 20 см | від 90 zł | 3 пропозиції | ||
Tefal Cook Eat B9220404 24 см | від 79 zł | 4 пропозиції | ||
Tefal Cook Eat B9220604 28 см | від 130 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →