Каструля Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096
Фото 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096 |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARNEK GRANIT DIAMOND 28cm 6l BERLINGERHAUS BH-1096 | 275 zł |
Garnek Berlinger Haus, czarny, z pokrywką, 28 cm | 294 zł |
Garnek Granit Diamond 28cm 6l Berlinger Haus Bh-1096 Lumarko! | 322 zł |
Модификації Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096
Ціни на Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1094 | від 149 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1095 | від 188 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096 | від 275 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1098 | від 345 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →