Сковорідка Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 28 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Granit Diamond Line patelnia z uchwytem 28 cm BH/1955 pomar | 117 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Granit Diamond Line BH/1955 28 cm | 220 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Granit Diamond Line BH/1955 28 cm BH-1955 | 220 zł |
Модификації Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955
Ціни на Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1954 24 см | від 146 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 28 см | від 117 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →