Patelnia Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 28 cm
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Granit Diamond Line patelnia z uchwytem 28 cm BH/1955 pomar | 117 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Granit Diamond Line BH/1955 28 cm | 220 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Granit Diamond Line BH/1955 28 cm BH-1955 | 220 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955
Ceny na Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1954 24 cm | od 145 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1955 28 cm | od 117 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →