Patelnia Berlinger Haus Aspen BH-7064 28 cm
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Aspen BH-7064 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aspen BH-7064 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Aspen BH-7064 28 cm | 143 zł |
PATELNIA TYTANOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-7064 ASPEN | 129 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Aspen BH-7064 28 cm | 143 zł |
Patelnia Z Pow. Tytanową 28Cm Berlinger Haus Aspen Bh-7064 | 144 zł |
Patelnia Tytanowa 28cm Berlinger Haus Bh-7064 Aspen Lumarko! | 157 zł |
PATELNIA TYTANOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-7064 ASPEN | 172 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Aspen BH-7064
Ceny na Berlinger Haus Aspen BH-7064 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aspen BH-7062 20 cm | od 89 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Aspen BH-7063 24 cm | od 109 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Aspen BH-7064 28 cm | od 129 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →