Patelnia Berlinger Haus Aspen BH-7062 20 cm
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Aspen BH-7062 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aspen BH-7062 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Aspen BH-7062 20 cm | 95 zł |
PATELNIA TYTANOWA 20cm BERLINGER HAUS BH-7062 ASPEN | 89 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Aspen BH-7062 20 cm | 95 zł |
Patelnia Z Pow. Tytanową 20Cm Berlinger Haus Aspen Bh-7062 | 97 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Aspen BH-7062
Ceny na Berlinger Haus Aspen BH-7062 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aspen BH-7062 20 cm | od 89 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Aspen BH-7063 24 cm | od 109 zł | 6 oferty | ||
Berlinger Haus Aspen BH-7064 28 cm | od 129 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →