Patelnia do naleśników Berlinger Haus Black Rose BH-1639 25 cm
Berlinger Haus Black Rose BH-1639 25 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-1639 25 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Black Rose BH/1639N 25 cm | 110 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1639 | 89 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Black Rose BH/1639N 25 cm | 110 zł |
Patelnia Berlinger Haus do naleśników Black Rose 25cm | 96 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złoto, 25 | 85 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złoto, 25 | 96 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Berlinger Haus Black Rose BH-1639
Ceny na Berlinger Haus Black Rose BH-1639 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1639 25 cm | od 85 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-7137 28 cm | od 97 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →