Patelnia Berlinger Haus Aquamarine BH-1881 26 cm granatowy
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-1881 |
|
W zestawie stojak.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-1881 26 cm granatowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-1881 | 129 zł |
Patelnia Berlinger Haus 26cm | 129 zł |
Patelnia Flip Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition, morski, 26 | 138 zł |
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-1881 | 164 zł |
Odmiany patelni flip z serii Metallic:
- Akwamaryn BH-1881
- Bordowy BH-1302
- Bordowy BH-6098
- Węgiel BH-1300
- Fioletowy Królewski BH-1867
- Różowo-złota BH-1522
- Różowe Złoto Noir BH-1897
PolecamyPorównaj w tabeli →