Сотейник Berlinger Haus Forest BH-1202 32 см
Berlinger Haus Forest BH-1202 28 см32 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1202 32 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus BH-1202 marmurowy garnek ze szklaną pokrywką 32 cm | 188 zł |
GARNEK GRANITOWY BERLINGERHAUS 32cm BH-1202 FOREST LINE | 215 zł |
Brytfanna Berlinger Haus Forest, szary, drewniany, 32 cm, 2 elementy, BH/1 | 240 zł |
Garnek Granitowy Berlinger Haus 32cm Bh-1202 Forest Line Lumarko! | 253 zł |
Модификації Berlinger Haus Forest BH-1202
Ціни на Berlinger Haus Forest BH-1202 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1203 28 см | від 179 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Forest BH-1202 32 см | від 188 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →