Сковорідка Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 см графіт
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 см 28 см |
|
Фетровий протектор для зберігання в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 см графіт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGER HAUS BH-6912 CARBON PRO | 89 zł |
Patelnia aluminiowa CARBON PRO, 24 cm, pokrywka, odpinana rączka | 90 zł |
Patelnia Berlinger Haus Carbon Metallic Pro Line, czarny, z odpinaną rączk | 91 zł |
Модификації Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912
Ціни на Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6912 24 см графіт | від 89 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-6913 28 см чорний | від 119 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →