Сковорідка Berlinger Haus Rose-Gold BH-1522 26 см мідний
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1522 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose-Gold BH-1522 26 см мідний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/1522N 26 cm | 147 zł |
PATELNIA WOK FLIP 26cm BERLINGER HAUS BH-1522 | 129 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/1522N 26 cm BH | 147 zł |
Patelnia Berlinger Haus Rosegold, różowe złoto, 26 cm, BH/1522 | 138 zł |
Patelnia Wok Flip 26cm Berlinger Haus Bh-1522 Lumarko! | 149 zł |
Різновиди фліп-сковорідок в серії Metallic:
- Aquamarine BH-1881
- Burgundy BH-1302
- Burgundy BH-6098
- Carbon BH-1300
- Purple Royal BH-1867
- Rose-Gold BH-1522
- Rose Gold Noir BH-1897
РекомендуємоПорівняти в таблиці →