Жаровня Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109 28 см
Фото 3 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109 28 см32 см |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109 28 см
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Garnek 28 cm Granit Diamond Line BH-1109 | 192 zł |
GARNEK GRANIT DIAMOND 28cm 3,1l BERLINGERHAUS BH-1109 | 239 zł |
Berlinger Haus 28cm (BH/1109) | 238 zł |
Brytfanna Berlinger Haus, 28 cm, 2 elementy, BH/1109 | 261 zł |
Lumarko Garnek Granit Diamond 28cm 3,1l Berlinger Haus Bh-1109 | 270 zł |
Garnek Granit Diamond 28cm 3,1l Berlinger Haus Bh-1109 Lumarko! | 281 zł |
Berlinger Haus GARNEK GRANIT DIAMOND 28cm 3,1l BERLINGER HAUS BH-1109 | 238 zł |
Модификації Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109
Ціни на Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109 28 см | від 192 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1110 32 см | від 329 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →