Patelnia z dwoma uchwytami Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109 28 cm
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109 28 cm32 cm |
|
W zestawie zdejmowane silikonowe nakładki na uchwyty.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Garnek 28 cm Granit Diamond Line BH-1109 | 192 zł |
GARNEK GRANIT DIAMOND 28cm 3,1l BERLINGERHAUS BH-1109 | 239 zł |
Berlinger Haus 28cm (BH/1109) | 238 zł |
Brytfanna Berlinger Haus, 28 cm, 2 elementy, BH/1109 | 261 zł |
Lumarko Garnek Granit Diamond 28cm 3,1l Berlinger Haus Bh-1109 | 270 zł |
Garnek Granit Diamond 28cm 3,1l Berlinger Haus Bh-1109 Lumarko! | 281 zł |
Berlinger Haus GARNEK GRANIT DIAMOND 28cm 3,1l BERLINGER HAUS BH-1109 | 238 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109
Ceny na Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1109 28 cm | od 192 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1110 32 cm | od 329 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →