Patelnia Berlinger Haus Rose-Gold BH-1517 24 cm
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1517 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-1517 24 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Berlinger Haus, z pokrywką, 24 cm, BH/1518 | 169 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line BH/1517 24 cm | 172 zł |
Patelnia Berlinger Haus Metallic 24cm | 150 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGERHAUS ROSE GOLD BH-1517 BH-1517a | 149 zł |
Patelnia głęboka Rose Gold, 24 cm, z pokrywką | 129 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line BH/1517 24 cm BH-1517 | 172 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Rose-Gold BH-1517
Ceny na Berlinger Haus Rose-Gold BH-1517 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1517 24 cm | od 129 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1518 28 cm | od 189 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →