Сковорідка Berlinger Haus Black Rose BH-1643 24 см чорний
Відео 1Фото 2 |
Berlinger Haus Black Rose BH-1643 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1643 24 см чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1643N 24 cm | 199 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1643 | 195 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1643N 24 cm BH-1643N | 199 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Rose 24cm | 196 zł |
Patelnia Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złoto, z pokrywką, 24 c | 199 zł |
Patelnia Granitowa 24cm Berlinger Haus Black Rose Bh-1643 Lumarko! | 227 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →