Сковорідка Berlinger Haus Burgundy BH-7169 червоний
Фото 7 |
Berlinger Haus Burgundy BH-7169 мідний червоний |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-7169 червоний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS BH 7169 35 cm Bordowy | 159 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS BH 7169 35 cm Bordowy | 140 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO RYB BERLINGER HAUS BH-7169 BURGUNDY | 149 zł |
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-7169
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-7169 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 мідний | від 114 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7169 червоний | від 140 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →