Patelnia Berlinger Haus Burgundy BH-7169 czerwony
Zdjęcia 7 |
Berlinger Haus Burgundy BH-7169 ciemnobrązowy czerwony |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-7169 czerwony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS BH 7169 35 cm Bordowy | 159 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO RYB BERLINGER HAUS BH-7169 BURGUNDY | 149 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS BH 7169 35 cm Bordowy | 159 zł |
Patelnia Granitowa Do Ryb Berlinger Haus Bh-7169 Burgundy Lumarko! | 174 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO RYB BERLINGER HAUS BH-7169 BURGUNDY | 190 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-7169
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-7169 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-7170 ciemnobrązowy | od 114 zł | 7 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-7169 czerwony | od 149 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →