Сковорідка Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 20 см
Фото 3 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 20 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS Purple Eclipse Collection BH/6624 20 cm | 87 zł |
Patelnia Berlinger Haus Tytanowa 24cm | 79 zł |
PATELNIA TYTANOWA BERLINGER HAUS 20cm BH-6624 PURPLE | 79 zł |
Модификації Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624
Ціни на Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 20 см | від 79 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6625 24 см | від 95 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6626 28 см | від 119 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →