Patelnia Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 20 cm
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Purple Eclipse Collection BH/6624 20 cm | 87 zł |
PATELNIA TYTANOWA BERLINGER HAUS 20cm BH-6624 PURPLE | 79 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Purple Eclipse Collection BH/6624 20 cm | 87 zł |
Patelnia Berlinger Haus Tytanowa 24cm | 79 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624
Ceny na Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 20 cm | od 79 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6625 24 cm | od 95 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6626 28 cm | od 119 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →