Patelnia Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6626 28 cm
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6626 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6626
Ceny na Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6626 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6624 20 cm | od 79 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6625 24 cm | od 95 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-6626 28 cm | od 119 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →