Patelnia Berlinger Haus Primal Gloss BH-6574 24 cm czarny
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6574 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Primal Gloss BH-6574 24 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA TYTANOWA BERLINGER HAUS 24cm BH-6574 PRIMAL GLOSS | 179 zł |
Patelnia Berlinger Haus 24cm | 190 zł |
Patelnia głęboka Berlinger Haus Primal Gloss, czarny, z pokrywką, 24 cm, B | 166 zł |
Patelnia Tytanowa Berlinger Haus 24cm Bh-6574 Primal Gloss Lumarko! | 209 zł |
PATELNIA TYTANOWA BERLINGER HAUS 24cm BH-6574 PRIMAL GLOSS | 227 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →