Сковорідка Berlinger Haus Burgundy BH-1252 24 см
Фото 9 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1252 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1252 24 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Burgundy, 24 cm, granitowa | 75 zł |
Patelnia Berlinger Haus Metallic, czerwony, 24 cm, BH/1252 | 80 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Burgundy Metallic Line BH/1252N 24 cm | 70 zł |
Patelnia Granitowa 24cm Berlinger Haus Red Metallic Line Bh-1252 Lumarko! | 104 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGER HAUS RED METALLIC LINE BH-1252 | 115 zł |
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1252
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1252 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1251 20 см | від 68 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1252 24 см | від 70 zł | 12 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1253 28 см | від 102 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1254 30 см | від 119 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →