Сотейник Berlinger Haus Burgundy BH-1262 24 см
Berlinger Haus Burgundy BH-1262 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1262 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus płytka doniczka z pokrywką 24 cm bordowa metaliczna linia B | 138 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGER HAUS BH-1262 BURGUNDY METALLIC | 149 zł |
Garnek Berlinger Haus, ze szklaną pokrywką, 24 cm, BH/1262 | 160 zł |
Garnek Granitowy 24cm Berlinger Haus Bh-1262 Burgundy Metallic Lumarko! | 174 zł |
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1262
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1262 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1262 24 см | від 138 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1263 28 см | від 179 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1264 32 см | від 189 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →