Patelnia głęboka Berlinger Haus Burgundy BH-1262 24 cm
Berlinger Haus Burgundy BH-1262 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Burgundy BH-1262 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus płytka doniczka z pokrywką 24 cm bordowa metaliczna linia B | 138 zł |
GARNEK GRANITOWY 24cm BERLINGER HAUS BH-1262 BURGUNDY METALLIC | 149 zł |
Garnek Berlinger Haus, ze szklaną pokrywką, 24 cm, BH/1262 | 160 zł |
Garnek Granitowy 24cm Berlinger Haus Bh-1262 Burgundy Metallic Lumarko! | 174 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Burgundy BH-1262
Ceny na Berlinger Haus Burgundy BH-1262 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1262 24 cm | od 138 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1263 28 cm | od 179 zł | 2 oferty | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1264 32 cm | od 189 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →