Patelnia Fiskars Hard Face 1052221 20 cm
Zdjęcia 3 |
Fiskars Hard Face 1052221 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars Hard Face 1052221 20 cm
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars Patelnia 20 cm Hard Face 1052221 HNFISPTN1052221 | 180 zł |
Patelnia Fiskars Hard Face 20 cm 1052221 DO-NK-PAT-FIS-037 | 180 zł |
Patelnia FISKARS Hard Face 1052221 20 cm | 180 zł |
Fiskars Patelnia 20 cm Hard Face 1052221 119483 | 187 zł |
Patelnia FISKARS Hard Face 1052221 20 cm | 200 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Fiskars Hard Face 1052221
Ceny na Fiskars Hard Face 1052221 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1052221 20 cm | od 151 zł | 14 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052222 24 cm | od 232 zł | 17 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052223 26 cm | od 217 zł | 4 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052224 28 cm | od 247 zł | 9 oferty | ||
Fiskars Hard Face 1052225 30 cm | od 349 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →