Каструля Fiskars Hard Face 1020875
Фото 4 |
Fiskars Hard Face 1020875 3.5 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Hard Face 1020875
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars Hard Face 3.5 l 1052227 czarny DO-NK-GAR-FIS-022 | 379 zł |
Fiskars Fiskars Rondel z pokrywką 3,5l hard face | 459 zł |
Fiskars Garnek Hard Face Steel FS1052227 | 329 zł |
Fiskars Garnek Hard Face z pokrywką 3,5 L | 329 zł |
Rondel z pokrywką 3,5l hard face | 459 zł |
Модификації Fiskars Hard Face 1020875
Ціни на Fiskars Hard Face 1020875 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1020875 | від 329 zł | 5 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1020876 | від 378 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →