Сотейник Fiskars Hard Face 1052230 24 см
Фото 3 |
Fiskars Hard Face 1052230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Hard Face 1052230 24 см
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Fiskars Hard Face 24cm 2.2 l 1052230 czarny DO-NK-PAT-FIS-035 | 379 zł |
Patelnia FISKARS Hard Face 1052230 24 cm | 379 zł |
Fiskars Patelnia Szefa Kuchni 24 Cm Z Pokrywką Hard Face | 407 zł |
Patelnia szefa kuchni 24 cm | 430 zł |
Fiskars Fiskars Patelnia szefa kuchni 24 cm z pokrywką hard face | 436 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Fiskars Hard Face 1052230
Ціни на Fiskars Hard Face 1052230 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Hard Face 1052230 24 см | від 379 zł | 9 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1052231 26 см | від 379 zł | 9 пропозицій | ||
Fiskars Hard Face 1052232 28 см | від 519 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →