Сковорідка Fiskars All Steel 1023761 28 см
Fiskars All Steel 1023761 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars All Steel 1023761 28 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia FISKARS All Steel 8114042 28 cm | 320 zł |
Patelnia FISKARS All Steel 8114042 28 cm 1064745 | 320 zł |
Fiskars Fiskars Patelnia 28 cm all steel | 361 zł |
Patelnia Fiskars FISKARS PATELNIA 28 cm ALL STEEL | 304 zł |
Fiskars Patelnia All Steel 28 cm | 509 zł |
Модификації Fiskars All Steel 1023761
Ціни на Fiskars All Steel 1023761 |
---|---|---|---|---|
Fiskars All Steel 1023759 24 см | від 280 zł | 10 пропозицій | ||
Fiskars All Steel 1023760 26 см | від 307 zł | 8 пропозицій | ||
Fiskars All Steel 1023761 28 см | від 304 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →