Patelnia Fiskars All Steel 1023761 28 cm
Fiskars All Steel 1023761 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars All Steel 1023761 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia FISKARS All Steel 8114042 28 cm | 320 zł |
Fiskars Fiskars Patelnia 28 cm all steel | 361 zł |
Patelnia FISKARS All Steel 8114042 28 cm | 320 zł |
Patelnia Fiskars FISKARS PATELNIA 28 cm ALL STEEL | 321 zł |
Fiskars Patelnia All Steel 28 cm | 509 zł |
Patelnia FISKARS All Steel 8114042 28 cm 1064745 | 320 zł |
Modyfikacje Fiskars All Steel 1023761
Ceny na Fiskars All Steel 1023761 |
---|---|---|---|---|
Fiskars All Steel 1023759 24 cm | od 280 zł | 9 oferty | ||
Fiskars All Steel 1023760 26 cm | od 307 zł | 8 oferty | ||
Fiskars All Steel 1023761 28 cm | od 320 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →