Patelnia Maestro Elite MR1224-28 28 cm
Zdjęcia 8 |
Maestro Elite MR1224-28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Elite MR1224-28 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Maestro MR-1224-28 28 cm | 169 zł |
Patelnia Profesjonalna MR 1224-28 cm | 275 zł |
Patelnia Maestro 28cm | 316 zł |
Patelnia profesjonalna, Maestro, 28cm, indukcja, stal | 157 zł |
Patelnia Profesjonalna MR 1224-28 cm | 316 zł |
Modyfikacje Maestro Elite MR1224-28
Ceny na Maestro Elite MR1224-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro Elite MR1224-24 24 cm | od 131 zł | 4 oferty | ||
Maestro Elite MR1224-26 26 cm | od 154 zł | 5 oferty | ||
Maestro Elite MR1224-28 28 cm | od 157 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →