Patelnia Maestro Classic MR4928 28 cm
Zdjęcia 6 |
Maestro Classic MR4928 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Classic MR4928 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Maestro MR-4928 | 129 zł |
Patelnia Maestro 28cm | 129 zł |
Patelnia Maestro MR-4928 Powłoka non-stick odpinana rączka Indukcja 28 cm | 129 zł |
Modyfikacje Maestro Classic MR4928
Ceny na Maestro Classic MR4928 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR4920 20 cm | od 89 zł | 2 oferty | ||
Maestro Classic MR4924 24 cm | od 99 zł | 2 oferty | ||
Maestro Classic MR4926 26 cm | od 119 zł | 2 oferty | ||
Maestro Classic MR4928 28 cm | od 129 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →