Сковорідка Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 28 см
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-1949 ROSE GOLD | 119 zł |
Patelnia Rose Gold, 28 cm, z odpinaną rączką i pokrywką | 129 zł |
Patelnia Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition, różowe złoto, z o | 128 zł |
Patelnia Granitowa 28cm Bh-1949 Lumarko! | 139 zł |
Модификації Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949
Ціни на Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1948 24 см | від 90 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 28 см | від 119 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →