Patelnia Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 28 cm
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/1949 28 cm | 137 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-1949 ROSE GOLD | 119 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/1949 28 cm BH 1 | 137 zł |
Patelnia Rose Gold, 28 cm, z odpinaną rączką i pokrywką | 129 zł |
Patelnia Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition, różowe złoto, z o | 128 zł |
Patelnia Granitowa 28cm Bh-1949 Lumarko! | 139 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949
Ceny na Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1948 24 cm | od 90 zł | 10 oferty | ||
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1949 28 cm | od 119 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →