Zestaw naczyń Berlinger Haus Aquamarine BH-6152
Zdjęcia 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-6152 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Aquamarine BH-6152
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-6152 | 549 zł |
Berlinger Haus KOMPLET GARNKÓW 10-EL. BERLINGER HAUS METALLIC LINE AQUAMAR | 543 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Aqamarine, niebieski, 10 elemenów, BH/6152 | 590 zł |
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGERHAUS AQUAMARINE BH-6152 | 683 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →