Patelnia grillowa Berlinger Haus Shiny Black BH-6612 28 cm brązowy
Berlinger Haus Shiny Black BH-6612 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Shiny Black BH-6612 28 cm brązowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna grillowa 28 cm BERLINGER HAUS BH-6612 błyszcząca czarna 1 | 154 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Shiny Black BH-6612 28 cm | 206 zł |
PATELNIA GRILLOWA 28cm BERLINGER HAUS BH-6612 SHINY BLACK | 179 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Shiny Black BH-6612 28 cm | 206 zł |
Patelnia Berlinger Haus grillowa | 190 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Shiny Black, czarny, 28 cm, 2 elementy, B | 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →