Гриль-сковорідка Berlinger Haus Black Rose BH-1636 28 см чорний
Відео 1Фото 4 |
Berlinger Haus Black Rose BH-1636 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1636 28 см чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grill 28 cm czarny różowy powłoka marbre- aluminium turbo indukcyjne 57840 | 88 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1636N 28 cm | 170 zł |
PATELNIA GRILLOWA GRANITOWA 28cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1636 | 135 zł |
Patelnia grillowa BERLINGER HAUS Black Rose Collection BH/1636N 28 cm | 170 zł |
Patelnia Berlinger Haus grillowa Black Rose 28cm | 144 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Black Rose, czarny, różowe złoto, 28x28 c | 91 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →