Планетарний міксер Berlinger Haus Black Rose BH-9166 чорний
Фото 6 |
Berlinger Haus Black Rose BH-9166 чорний 2022 рікBlack Rose |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-9166 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus - BH/9166 - Maszyna kuchenna różowe czarne złoto BH/9166 | 772 zł |
Robot planetarny BERLINHGER HAUS Black Rose BH/9166 | 909 zł |
Robot planetarny Berlinger Haus BH-9166 | 902 zł |
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Berlinger Haus Black Rose BH-9166:
- Захисна кришка від розбризкування з отвором для продуктів
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-9166
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-9166 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197 мідний | від 608 zł | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus iRose BH-9198 рожевий | від 639 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9196 синій | від 589 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9192 сріблястий | від 639 zł | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9193 червоний | від 589 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9166 чорний | від 772 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Silver BH-9199 чорний | від 769 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9191 чорний | від 1 008 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →