Планетарний міксер Berlinger Haus Moonlight BH-9192 сріблястий
Фото 25 |
Berlinger Haus Moonlight BH-9192 сріблястий 2021 рікMoonlight |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Moonlight BH-9192 сріблястий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Robot kuchenny BH-9192 1300 W miska ze stali nierdzewnej 6 | 654 zł |
Robot kuchenny planetarny BERLINGER HAUS BH 9192 1300W | 687 zł |
MIKSER ROBOT PLANETARNY BERLINGER HAUS BH-9192 | 769 zł |
Robot kuchenny planetarny BERLINGER HAUS BH 9192 1300W | 687 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Berlinger Haus Moonlight BH-9192:
- Захисна кришка від розбризкування з отвором для продуктів
Модификації Berlinger Haus Moonlight BH-9192
Ціни на Berlinger Haus Moonlight BH-9192 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197 мідний | від 608 zł | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus iRose BH-9198 рожевий | від 639 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9196 синій | від 665 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9192 сріблястий | від 639 zł | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9193 червоний | від 589 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9166 чорний | від 639 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Silver BH-9199 чорний | від 769 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9191 чорний | від 1 234 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →