Сковорідка для млинців Berlinger Haus Black Rose BH-1639 25 см
Berlinger Haus Black Rose BH-1639 25 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-1639 25 см
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Black Rose BH/1639N 25 cm | 110 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGERHAUS BLACK ROSE BH-1639 | 89 zł |
Patelnia BERLINGER HAUS do naleśników Black Rose BH/1639N 25 cm | 110 zł |
Patelnia Berlinger Haus do naleśników Black Rose 25cm | 96 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-1639
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-1639 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Black Rose BH-1639 25 см | від 85 zł | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-7137 28 см | від 98 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →