Кружка-термос Berlinger Haus Black Rose BH-6401 0.5 л
Фото 3 |
Berlinger Haus Black Rose BH-6401 |
|
Подвійні стінки із нержавіючої сталі збережуть температуру напою від 6 до 12 годин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-6401 0.5 л
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BerlingerHaus Kubek termiczny 500 ml kubek termiczny Black Rose Collection | 54 zł |
Kubek termiczny Berlinger Haus Rosegold Edition, różowe złoto, 0,5L, , BH/ | 67 zł |
Kubek termiczny BERLINGER HAUS BH-6401 Czarny | 63 zł |
KUBEK TERMICZNY 500ml BERLINGER HAUS BH-6401 BLACK ROSE | 59 zł |
Berlinger Haus Kubek termiczny 500ml berlinger haus bh-6401 | 63 zł |
Kubek termiczny BERLINGER HAUS BH-6401 Czarny | 63 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →