Kubek termiczny Berlinger Haus Black Rose BH-6401 0.5 l
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Black Rose BH-6401 |
|
Podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej utrzymają temperaturę napoju od 6 do 12 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-6401 0.5 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BerlingerHaus Kubek termiczny 500 ml kubek termiczny Black Rose Collection | 57 zł |
Kubek termiczny BERLINGER HAUS BH-6401 Czarny | 63 zł |
KUBEK TERMICZNY 500ml BERLINGER HAUS BH-6401 BLACK ROSE | 59 zł |
Kubek termiczny BERLINGER HAUS BH-6401 Czarny | 63 zł |
Kubek termiczny Berlinger Haus Rosegold Edition, różowe złoto, 0,5L, , BH/ | 67 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →