Сковорідка Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1259 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGERHAUS BURGUNDY METALLIC LINE BH-1259 | 129 zł |
Patelnia Berlinger Haus Metallic 24cm | 142 zł |
Patelnia Berlinger Haus, ze szklaną pokrywką, 24 cm, BH/1259 | 164 zł |
Колірні варіанти:
- модель BH-1259 - burgundy
- модель BH-1517 - gold-rose
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1259
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1259 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1259 24 см | від 129 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1260 28 см | від 179 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1261 32 см | від 209 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →