Електрочайник Berlinger Haus Emerald BH-9329 зелений
Фото 27 |
Berlinger Haus Emerald BH-9329 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-9329 зелений
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elektryczny czajnik elektryczny 17 l z regulacją temperatury 40-100 stopni | 280 zł |
Czajnik BERLINGER HAUS Emerald Collection BH/9329 | 240 zł |
Czajnik BERLINGER HAUS Emerald Collection BH/9329 BH 9329 | 240 zł |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-9329
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-9329 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-9329 зелений | від 240 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-9330 коричневий | від 416 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-9327 нержавіюча сталь | від 231 zł | 15 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 синій | від 224 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 фіолетовий | від 259 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9324 червоний | від 279 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9331 чорний | від 330 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →