Електрочайник Berlinger Haus Burgundy BH-9324 червоний
Фото 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9324 |
|
Поворотна основа з силовим кабелем. Знімний і миється фільтр. Функції збереження тепла і установки температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-9324 червоний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy BH/9324 | 279 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1.7l BERLINGER HAUS BH-9324 | 279 zł |
Czajnik BERLINGER HAUS Metallic Line Burgundy BH/9324 BH 9324 | 279 zł |
Czajnik Elektryczny 1,7l Berlinger Haus Bh-9324 Lumarko! | 332 zł |
CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1,7L BERLINGER HAUS BH-9324 | 357 zł |
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-9324
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-9324 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-9329 зелений | від 240 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-9330 коричневий | від 416 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-9327 нержавіюча сталь | від 231 zł | 17 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 синій | від 224 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 фіолетовий | від 237 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9324 червоний | від 279 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9331 чорний | від 330 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →