Електрочайник Berlinger Haus Black Rose BH-9331 чорний
Фото 27 |
Berlinger Haus Black Rose BH-9331 |
|
Поворотна основа із силовим кабелем. Знімний фільтр, що миється. Функції збереження тепла та встановлення температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-9331
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-9331 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-9329 зелений | від 240 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-9330 коричневий | від 416 zł | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-9327 нержавіюча сталь | від 231 zł | 17 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 синій | від 224 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 фіолетовий | від 259 zł | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9324 червоний | від 279 zł | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9331 чорний | від 330 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →