Електрочайник Philco PHWK 1702 чорний
Фото 6 |
Philco PHWK 1702 |
|
Є регулювання температури від 30 до 100 °C з кроком 5°. При цьому температура води в чайнику показується на дисплеї. Зміна кольору підсвічування відповідно із температурою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philco PHWK 1702 чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik PHILCO PHWK 1702 | 271 zł |
Czajnik Philco PHWK 1702 Czarny | 285 zł |
Czajnik elektryczny PHILCO PHWK 1702 | 251 zł |
Czajnik bezprzewodowy Philco PHWK 1702 Czarna | 261 zł |
Модификації Philco PHWK 1702
Ціни на Philco PHWK 1702 |
---|---|---|---|---|
Philco PHWK 1701 білий | від 250 zł | 9 пропозицій | ||
Philco PHWK 1700 нержавіюча сталь | від 257 zł | 7 пропозицій | ||
Philco PHWK 1702 чорний | від 251 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →