Електрочайник Philco PHWK 1722 чорний
Фото 9 |
Philco PHWK 1722 2020 рік білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philco PHWK 1722 чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik PHILCO PHWK 1722 Czarny | 174 zł |
Czajnik Philco PHWK 1722 Czarny | 182 zł |
Czajnik PHILCO PHWK 1722 Czarny | 209 zł |
Czajnik elektryczny PHILCO PHWK 1722 | 174 zł |
Czajnik bezprzewodowy Philco PHWK 1722 Czarna | 169 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Philco PHWK 1722:
- Довжина мережевого шнура – 72 см
Модификації Philco PHWK 1722
Ціни на Philco PHWK 1722 |
---|---|---|---|---|
Philco PHWK 1721 білий | від 171 zł | 5 пропозицій | ||
Philco PHWK 1722 чорний | від 169 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →