Електрочайник Sencor SWK 1770GG зелений
Фото 10 |
Sencor SWK 1770GG |
|
Яскраві та зручні у використанні електрочайники, представлені в лінійці бренду Sencor, насамперед привертають увагу привабливим зовнішнім виглядом і відмінними експлуатаційними характеристиками. Незважаючи на велику кількість колірних рішень, всі моделі насправді одягнені в сталеві корпуси. Цей матеріал максимально стійкий до зовнішніх пошкоджень, не виділяє шкідливих речовин і легко підтримується в чистоті.
Велика пластикова ручка підвищує зручність експлуатації і дозволяє уникнути випадкових опіків. Також на корпусі передбачена прозора вставка, що дозволяє контролювати рівень води. Нагревающееся дно з нержавіючої сталі з відкритою нагрівальною спіраллю. Те, що вода не чинить на неї постійного впливу, позитивно позначається на терміні служби пристрою. Електрочайник Sencor SWK 1770 споживає 2150 Вт, що забезпечує досить високу швидкість нагріву. Корисний об'єм знаходиться на стандартному рівні 1,7 л. Передбачений подвійний рівень безпеки: захист від перегріву при включенні без води і автоматичне відключення при досягненні точки кипіння.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Купити Sencor SWK 1770GG зелений
Sencor SWK 1770GG Metallic Czajnik Elektryczny 2150 W 5 L Oliwkowy/Czarny | 185 zł |
Sencor SWK 1770GG 1,7l 2150W | 150 zł |
Sencor SWK 1770GG czajnik bezprzewodowy, zielony 111812 | 149 zł |
Sencor SWK 1770GG 1,7l 2150W | 150 zł |
Sencor SWK 1770GG Czajnik elektryczny | 150 zł |
- Знімний фільтр для захисту від накипу
Модификації Sencor SWK 1770GG
Ціни на Sencor SWK 1770GG |
---|---|---|---|---|
Sencor SWK 1777CH бежевий | від 150 zł | 3 пропозиції | ||
Sencor SWK 1771GR бірюзовий | від 149 zł | 7 пропозицій | ||
Sencor SWK 1770GG зелений | від 149 zł | 5 пропозицій | ||
Sencor SWK 1776GD золотистий | від 150 zł | 5 пропозицій | ||
Sencor SWK 1775RS рожевий | від 150 zł | 5 пропозицій | ||
Sencor SWK 1772BL синій | від 150 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor SWK 1773VT фіолетовий | від 149 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor SWK 1774RD червоний | від 149 zł | 7 пропозицій | ||
Sencor SWK 1778BK чорний | від 145 zł | 2 пропозиції |