Електрочайник Philco PHWK 1721 білий
Фото 9 |
Philco PHWK 1721 2020 рік білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philco PHWK 1721 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czajnik Philco PHWK 1721 Biały | 189 zł |
Philco PHWK 1721 czajnik bezprzewodowy 1,7 l, biały 119012 | 189 zł |
Czajnik elektryczny PHILCO PHWK 1721 | 181 zł |
Czajnik bezprzewodowy Philco PHWK 1721 Biała | 171 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Philco PHWK 1721:
- Довжина мережевого шнура – 72 см
Модификації Philco PHWK 1721
Ціни на Philco PHWK 1721 |
---|---|---|---|---|
Philco PHWK 1721 білий | від 171 zł | 5 пропозицій | ||
Philco PHWK 1722 чорний | від 169 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →